REKLAMA


Dokonalé bývanie v podkroví

Uvažujete o kúpe podkrovného bytu, povalovej rekonštrukcií alebo premýšľate, ako najlepšie využiť podkrovný priestor v rodinnom dome? Našli sme pre vás riešenie.
V minulosti nepatrili povalové priestory k príliš vyhľadávaným. Často boli prázdne, nevyužívané. V dnešnej dobe je všetko inak. Podkrovné byty získavajú na popularite. Stávajú sa dokonca tými najžiadanejšími. Dôvodom je, že sa ničím nepodobajú bytom, ktoré vďaka masovej výstavbe v posledných rokoch vznikajú a vyzerajú ako cez kopirák. Sú odlišné a originálne.
Bývanie v podkroví má samozrejme i svoje nevýhody. Medzi často zmieňované negatíva patria napríklad problémy s reguláciou teploty, nutnosť riešiť skosenie stien, všadeprítomné strešné trámy. Prvú vec vyrieši správne a kvalitne prevedená izolácia podkrovia. So skosením si ľahko poradíte nábytkom vyrobeným na mieru. Z poslednej tak môžete urobiť prednosť. Je len potrebné premyslieť, ako ich využiť vo svoj prospech. Priznané krovy dodajú priestoru na zaujímavosti, skryté zasa ponúkajú možnosť využiť vzniknuté priestory k ukladaniu.
Jedno je ale isté. Tieto priestory majú svoje nezameniteľné kúzlo. Pri ich zariaďovaní môžete popustiť uzdu fantázií a dať priestor kreativite.

Páči sa Vám článok?Určite Vás bude zaujímať...