REKLAMA


Kedy je najlepšie pustiť sa do rekonštrukcie bytu

Mnoho ľudí si necháva rekonštrukciu bytu na koniec leta a začnú s rekonštrukciou bytu či domu v septembri, októbri či ešte horšie v novembri alebo v decemberi. No však podľa mnohých odborníkov je najvhodnejší čas pri súčasných trendoch pre rekonštrukciu bytu v období od januára do mája.

Rekonštrukcia bytu

Prečo ísť do rekonštrukcie v zime a na jar?

Tu je niekoľko silných argumentov:

1, V tomto období máte lepšiu cenu.
Veľa živnostníkov a firiem sú ochotný, keďže majú menej práce robiť vďačne aj za lepšie ceny, práve v zimnom období a mimo hlavnej sezóny.

2, Stavebniny majú mnohé kvalitné materiály v lepších cenách taktiež mimo hlavnú sezónu čiže v zime a na jar (máme na mysli hlavne tie, ktoré majú sklad).

3, Tým, že je menej stavieb tak sa robí viac kvalitne.
Predstavte si, že firma má rozrobených 10 zákaziek. Robotníci sa ponáhľajú, šéf firmy nevie kde mu hlava stojí, stavebniny nemajú tovar aký ste chceli, termíny horia a musí sa kadečo hasiť.

4, V najväčšej sezóne je zlé hľadať tých najlepších majstrov, tí totižto sú už rezervovaný na mesiace dopredu. A vám ostávaju slabšie firmy a živnostníci, ktorí nie sú až taký vyhľadávaný.

Všeobecne sme si zvykli „všetko vybavovať pred Vianocami“. Tento trend však spôsobuje množstvo stresu a komplikácií pritom by to mohlo byť aj inak.

Páči sa Vám článok?Určite Vás bude zaujímať...