REKLAMA


Koberce, určené pre každý priestor v dome…

Koberce v celom dome dávajú každému priestoru jedinečný vzhľad. Každý koberec má exkluzívny prvok, ktorý ho charakterizuje, či už v jeho mäkkej, hladkej textúre alebo jeho odvážnej farbe. Preto je možné svoje bývanie ľahko vylepšiť kobercom v zodpovedajúcom dizajne akémukoľvek priestoru v dome.
Ak práve hľadáte inšpiráciu ako si aktualizovať svoju domácnosť v nasledujúcich riadkoch nájdete množstvo nápadov na navrhovanie vašich domovských priestorov pridaním krásne navrhnutého koberca.
Koberce do spálne
Spálňa je pre každého z nás akýmsi únikom od každodenného stresu. Preto je dôležité, aby sme v tomto priestore zachovali zmysel línie. Aby sa zachovala príjemná, bezpečná a oslobodzujúca atmosféra v spálni, odporúča sa pridať koberec v čistých, pevných farbách a jemnej, hladkej textúre.
Koberce do kúpeľne
Koberec v kúpeľni vám ponúka okrem estetického vzhľadu i pocit čistoty. Funkciou koberca v tomto priestore je absorbovať kvapky vody po kúpaní a tiež zabezpečiť stabilnú a bezpečnú podlahu.

koberček kupeľna
Koberce pre detské izby
Detské izby sa vyznačujú veselými farbami, ktoré prinášajú radosť. Preto sa odporúča umiestniť do tohto priestoru veľký a farebný koberec na dokončenie atraktívneho vzhľadu. Okrem farebného efektu, ktorý tento koberec poskytuje tomuto priestoru, sa deti budú tiež tešiť na príjemný dotyk koberca a hrať si ho počas voľného času.

Light pink and blue nursery room with crib
Koberce pre obývaciu izbu
Koberce umiestnené v strede obytného priestoru určujú dizajnový tón a náladu domu. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o priestranný a centrálny priestor, odporúča sa, zvoliť veľké koberce, ktoré budú siahať až k nábytku v miestnosti. Kombinácia rôznych farieb dodá priestoru veľkolepý a silný vzhľad.

koberce do obývačky

Páči sa Vám článok?Určite Vás bude zaujímať...