REKLAMA


Trendy tohtoročných Vianoc

Ako chceme osláviť najcennejšie momenty nášho života? Aké nové témy, farby a dizajn sú pre tieto Vianoce? Pozrite sa, aké sú horúce trendy najkrajších sviatkov v roku.
Dizajnéri ponúkajú štyri hlavné trendy, ktoré tvoria základ vianočnej výzdoby.

Vyvážená triezvosť
Mesiac, mesačné svetlo, hviezdy a hviezdny prach sú prvou inšpiráciou. Tieto dekorácie sú čisto biele, ružovo zlaté, alebo v odtieňoch chladnej sivej až po čiernu.

1 obr

Sladká tradícia
Ozdoby a dekorácie sú kreatívne, motívy roztomilé a pekné. Tento štýl vychádza z tradičných motívov z rôznych kultúr, kde sa využívajú folklórne vzory, zmes nórskych vzorov alebo etnické motívy. Uprednostňované farby sú červená, horčicová, nugátová.

2 obr

Kontrastný štýl
Tento štýl je plný emócii a kombinuje moderné a rustikálne materiály. Kombinujú sa perly, kryštály, fólie, zrkadlové sklíčka. Prevažujú tu farby ružová, ružovo červená, citrónová, zlatá, azúrová i čierna.

Slobodný štýl
Posledný štýl je slobodný. Stromček sa nemusíte báť vyzdobiť bohato a pestrofarebne. Mali by ste však dať pozor a farby vzájomne zladiť. Materiály pre tento rok sú drevo, korok a sklo. Dizajnéri odporúčajú spojiť niečo staré s niečím novým. Výsledný efekt vás milo prekvapí.

 (zdroj:pinterest)3
Pri výbere vianočnej dekorácie je najdôležitejšie to aby robila hlavne radosť vám a vašej rodine. A nemali by sme zabúdať aj na to aby ladila s vašim interiérom.

Páči sa Vám článok?Určite Vás bude zaujímať...